loader
تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی ایکس ویژن شامل ارسال و نصب رایگان می‌باشد

تلویزیون های QLED ایکس ویژن

تلویزیون‌ QLED ایکس ویژن به عنوان نمایشگرهای نقطه کوانتومی دارای بیش از یک میلیارد رنگ متفاوت برای نمایش تصاویر زنده تر است. وضوح تصویر ULTRA HD 4K در پنل QLED تلویزیون های ایکس ویژن، شما را با جزئیات بیشتری از تصویر مواجه می کند. علت ایجاد رنگ های زنده با کنتراست بالاتر در تلویزیون‌های QLED ایکس ویژن، قرارگیری یک لایه از نقاط کوانتومی روی نور پس زمینه LED است.

input
پنل QLED یا تکنولوژی نقاط کوانتومی چیست؟

پنل QLED یا تکنولوژی نقاط کوانتومی چیست؟

نقاط کوانتومی استفاده از تکنولوژی کوانتوم دات در پنل LED است. به زبان ساده تر، تلویزیون QLED دارای یک پنل LCD با نور پس زمینه LED است که روشی متفاوت را برای تولید رنگ صفحه نمایش به کار می برد. با استفاده از این فناوری، رنگ هایی زند ه با کنتراست بالاتری از تصویر را شاهد هستیم.

زاویه دید گسترده با تلویزیون QLED ایکس ویژن

زاویه دید گسترده با تلویزیون QLED ایکس ویژن

تلویزیون‌های QLED ایکس ویژن از زاویه دید گسترده تری برخوردار هستند. یعنی با توجه به روش متفاوتی که در عبور نور از پس زمینه LED به کار می گیرند، اگر از کناره ها یا به طور غیر مستقیم به تلویزیون QLED ایکس ویژن بنگرید کیفیت تصاویر بالاتری از نسل قبلی پنل های تلویزیونی است.

تلویزیون های QLED
به ترتیب
گارانتی مادیران

2 سال گارانتی مادیران

خدمات مادیران، ارائه سرویس و خدمات پشتیبانی و تامین قطعات یدكی تمامی كالاهای توزیع شده گروه ماشینهای اداری ایران را بر عهده دارد. به منظور بهره مندی از این سرویس ، گارانتی این كالا به مدت 24 ماه می باشد.

سوالات متداول

برای پرش، قفل کردن برنامه ها یا افزودن کانال مورد نظر به فهرست کانال های مورد علاقه و حذف کردن از کلیدهای رنگی دستگاه کنترل استفاده کنید و توسط دکمه میانی (OK) اقدام به جابه جایی کانال های تلویزیون نمایید.

بیشتر بخوانید ...

تلویزیون‌های جدید با گیرنده‌های دیجیتال نسبت به تلویزیون‌های قدیمی با گیرنده‌های آنالوگ، در زمان تعویض کانال با کمی تاخیر کار می‌کنند. علت این تاخیر در کانال های تلویزیون از سمت فرستنده (صدا و سیما) است و در نقاط مختلف هم عدد این تاخیر متفاوت است. همچنین مقدار حجم محتوا براساس کیفیت آن بر این امر تاثیر می گذارد.

یکی از قابلیت های تلویزیون ایکس ویژن این است که اگر بین 3 تا 4 ساعت، هیچگونه عملکردی بر روی ریموت کنترل تلویزیون صورت نگیرد، دستگاه برای جلوگیری از آسیب های احتمالی، به طور خودکار خاموش می شود.
در غیر این صورت موارد زیر بررسی شود:
مطمئن شوید که در منوی Setup ، عملکرد Off Timer زمان خاموش
شدن ( روی On )فعال تنظیم نشده باشد. عملکرد Sleep Timer تایمر خواب فعال نشده باشد.چنانچه به مدت 10 دقیقه سیگنالی از ورودی دریافت نشود، تلویزیون
به طور خودکار خاموش می شود. در صورت متصل بودن کامپیوتر به تلویزیون، تنظیم های مصرف برق
کامپیوتر را کنترل کنید. از اتصال صحیح کابل برق تلویزیون به پریز برق اطمینان حاصل کنید.